© 2013 Simetal San. Tic. Ltd. Şti
ANA SAYFA      ÜRÜNLER      MARKALAR      HAKKIMIZDA      SANALTUR      FOTO & VİDEO GALERİ      İLETİŞİM
Adres: Ulucami Mh - Ulucami Sk - No:13/A - 01010 - Seyhan - Adana
Telefon: +90 (322) 359 73 30 PBX - Fax: +90 (322) 352 68 21
Metal ve Ahşap İşlemede Güvenilir Markalarla Kesici Takımlar
Simetal

BOSCH ÖLÇÜM ALETLERİ

        - Açı ve eğim ölçerler
        - Uzaklık ölçerler
        - Çizgi hizalama lazerleri
        - Noktasal hizalama lazerleri
        - Kombinasyon lazerleri
        - Yüzey lazerleri
        - Rotasyon lazerleri
        - Fayans lazeri
        - Optik hizalama aletleri
        - Tarama cihazları
        - Denetim kameraları
        - Ölçme tekerleri
        - Arazi dedektörleri
        - Boru lazerleri
Bosch Rotasyon Lazeri
Bosch Rotasyon Lazeri
Hassas biçimde hizalama ve nesnelerin hızla tesviyesi: Bosch'un sağlam ve kullanımı kolay rotasyon lazerleri ile hem iç hem dış mekanlarda her şey kontrolünüz altında.
Bosch Zemin Kontrol Lazeri
Sonunda şap veya beton zeminlerde de kolaylıkla engebe kontrolü yapılabilecek. Tamamen güvenilir, hızlı ve kapsayıcı.
Bosch Zemin Kontrol Lazeri
Bosch Çizgi Lazeri
Profesyonel kullanıcı için yüksek görünürlüğe sahip hassas çizgiler. Çizgilerin hızla yatay ve dikey olarak hizalanması: Bosch'un kendiliğinden hizalanan çizgi lazerleriyle zahmetsiz ve son derece hassas. Dayanıklı, sağlam, uygulamaya yönelik – kullanımı kolay çizgi lazerleri içeride ve dışarıda hızlı ve doğru sonuçlar verir.
Bosch Çizgi Lazeri
Bosch Nokta Lazeri
Kendiliğinden hizalanabilen profesyonel nokta lazerleri, iç mekanda dik açıları hassasiyet ile aktarır. Son derece kompakt yapısı sayesinde referans noktalarının zeminden tavana aktarımında da kolay kullanım. En modern lazer teknolojisi sayesinde son derece hassas çalışma biçimi.
Bosch Nokta Lazeri
Bosch Alıcı
200 m'ye kadar hassas aktarım için pratik alıcıların yüksek performansı. Akıllı görüntülü ve sesli ekran teknolojisi, güneş ışığı altında dahi yüksek görünürlük, nivelman ölçüm lataları veya teleskobik çubuklara bağlantı olanağı.
Bosch Alıcı
Bosch Optik Nivelmanlar
Bosch'un optik nivelmanlarında hassasiyet ve sağlamlık yan yanadır. Güvenilir ve kesin sonuçlar. Dış mekandaki zorlu kullanımlar için kompakt ve şantiyeye uygun metal konstrüksiyon.
Bosch Duvar tarama cihazları
Daima garantili iş: Bosch'un profesyonel tarama cihazları ile manyetik ve manyetik olmayan metalleri, elektrik kabloları, ahşap konstrüksiyonları ve hatta plastik boruları bile güvenilir bir şekilde bulursunuz.
Bosch Uzaklık Ölçerler
Bosch'un uzaklık ölçerleri hızlı ve hassas biçimde uzaklık ölçmek isteyen her profesyonel kullanıcı için ideal çözümdür: En modern lazer teknolojisiyle donatılmış Bosch uzaklık ölçerleri üst düzey hassaslığa ve güvenilirliğe sahip sonuçlar verir.
Bosch Açı ve eğim ölçer
Bosch'un açı ve eğim ölçü aleti gerçek profesyoneller içindir – eğik, yatay 0°'den 360°'ye kadar olan açının tam olarak ölçülmesi için idealdir. Örneğin çatı eğimlerinin ölçülmesinde; mobilyanın veya camların uyarlanmasında, boruların döşenmesinde veya peyzaj işlerinde.
Bosch Ayaklı sehpalar
Bosch'un pratikte sınanmış ayaklı sehpaları doğru ve güvenilir biçimde istenen yüksekliğe ayarlanabilir. Bosch'un ayaklı sehpaları her zeminde bütünüyle sağlam duruşa sahiptir. Sağlam ve hafif alüminyumdan oluşan yapısıyla taşınırken de kullanışlıdır.
Bosch Optik Nivelmanlar
Bosch Duvar tarama cihazları
Bosch Uzaklık Ölçerler
Bosch Açı ve eğim ölçer
Bosch Ayaklı sehpalar

Ekonomi İş Şirketler